Konkurs „Zostań ilustratorem wierszy Wandy Chotomskiej” rozstrzygnięty!!!

Dnia 13 czerwca 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej, odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Zostań ilustratorem wierszy Wandy Chotomskiej, przeznaczonego dla uczniów kl. I-III szkół podstawowych powiatu bialskiego.

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Wandy Chotomskiej, rozwijanie wyobraźni, popularyzacja twórczości plastycznych dzieci  oraz umocnienie współpracy Biblioteki Pedagogicznej ze szkołami. Zadaniem uczestników konkursu  było wykonanie ilustracji do jednego z pięciu wierszy poetki: Kurczę blade, Dziesięć bałwanków, Bańkowice mydlane, Chłopak na opak, Pan Bałagan.

Na konkurs wpłynęły 44 prace z 8 szkół powiatu bialskiego. Wszyscy nagrodzeni w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe i rzeczowe. Opiekunowie dzieci nagrodzonych i wyróżnionych otrzymali podziękowania.

Laureaci konkursu:

I miejsce:

Michalina Dąbek kl. II e ze Szkoły Podstawowej  nr 5 w Białej Podlaskiej

II miejsce:

Maja Mirska kl. II a ze Szkoły Podstawowej w Piszczacu

III miejsce:

Filip Dowhun  kl. II ze Szkoły Podstawowej  w Ortelu Książęcym Drugim

Wyróżnienia:

1. 1. Adam Ostapiuk kl. II ze Szkoły Podstawowej w Ortelu Książęcym Drugim
  2. 2. Bartosz Panecki kl. II ze Szkoły Podstawowej w Ortelu Książęcym Drugim
  3. 3. Natalia Tur kl. III ze Szkoły Podstawowej w Chotyłowie
  4. 4. Olga Harasimiuk kl. II b ze Szkoły Podstawowej w Piszczacu
  5. 5. Julia Litwiniec kl. II a ze  Szkoły Podstawowej w Piszczacu
  6. 6. Zofia Panecka kl. II ze Szkoły Podstawowej w Ortelu Książęcym Drugim
  7. 7. Gabriela Zuzula kl. II ze Szkoły Podstawowej w Ortelu Książęcym Drugim

Organizatorzy konkursu pragną podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za udział
i zaangażowanie. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów i osiągnięć oraz zachęcamy do dalszej współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Białej Podlaskiej.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8
foto9 foto9
foto10 foto10

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.