Biblioteka Pedagogiczna „Z książką na start” !

Z książką na start

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w projekcie realizowanym przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka - wielki człowiek”.

Każde dziecko w wieku 3-6 lat, które przyjdzie do nas otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce znajdziecie wyjątkową książkę, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki, otrzymacie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostaniecie uhonorowani imiennym dyplomem.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

quizy online

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.