Warsztaty „Jak wykorzystać książki dla dzieci i młodzieży w codziennej pracy nauczyciela bibliotekarza?” już za nami

PDF Drukuj Email
389 odslon

W dniu 7 października  2019 r. odbyło się pierwsze w roku szkolnym 2019/2020  spotkanie uczestników Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego.

Warsztaty na temat Jak wykorzystać książki dla dzieci i młodzieży w codziennej pracy nauczyciela bibliotekarza? przeprowadziła Pani Mariola Szupiluk - kierownik  Barwnej Multimedialnej Biblioteki  dla Dzieci i Młodzieży w Białej Podlaskiej. Prowadząca zaprezentowała nauczycielom bibliotekarzom 76 książek, które można wykorzystać w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Na warsztatach pojawiły się przykłady ciekawych książek, poruszające dylematy tych najmłodszych, jak i starszych uczniów. Tematyka była bardzo różnorodna. Dużą popularnością wśród młodych czytelników cieszą się książki poruszające takie zagadnienia jak inność, mutyzm, dziecko rodzica niepełnosprawnego czy znaczenie emocji w życiu dziecka.

Literatura dla dzieci i młodzieży podejmująca różne problemy cieszy się z roku na rok coraz większym  wzrostem poczytności.

Spotkanie było niezwykle interesujące i wzbogacające.

foto1
foto1 foto1
foto2
foto2 foto2
foto3
foto3 foto3
foto4
foto4 foto4
foto5
foto5 foto5
foto6
foto6 foto6
foto7
foto7 foto7
foto8
foto8 foto8

 
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.