Warsztaty „Jak wykorzystać książki dla dzieci i młodzieży w codziennej pracy nauczyciela bibliotekarza?” już za nami

W dniu 7 października  2019 r. odbyło się pierwsze w roku szkolnym 2019/2020  spotkanie uczestników Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego.

Warsztaty na temat Jak wykorzystać książki dla dzieci i młodzieży w codziennej pracy nauczyciela bibliotekarza? przeprowadziła Pani Mariola Szupiluk - kierownik  Barwnej Multimedialnej Biblioteki  dla Dzieci i Młodzieży w Białej Podlaskiej. Prowadząca zaprezentowała nauczycielom bibliotekarzom 76 książek, które można wykorzystać w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Na warsztatach pojawiły się przykłady ciekawych książek, poruszające dylematy tych najmłodszych, jak i starszych uczniów. Tematyka była bardzo różnorodna. Dużą popularnością wśród młodych czytelników cieszą się książki poruszające takie zagadnienia jak inność, mutyzm, dziecko rodzica niepełnosprawnego czy znaczenie emocji w życiu dziecka.

Literatura dla dzieci i młodzieży podejmująca różne problemy cieszy się z roku na rok coraz większym  wzrostem poczytności.

Spotkanie było niezwykle interesujące i wzbogacające.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8

I Regionalny konkurs teatralny

KONKURS TEATRALNY

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.