Finał Konkursu Fotograficznego w Bibliotece Pedagogicznej

Dnia 10 października 2019 r. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Zaczynając od wiersza“. Uczniowie szkół ponadpodstawowych przygotowali prace inspirowane wierszem Czesława Miłosza „Oczy“.

Jurorzy spośród nadesłanych 33 zdjęć wybrali 6 najciekawszych. Nagrodę główną otrzymała Weronika Denisiuk z I Liceum Ogólnokształcącego im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Drugie i trzecie miejsce zajęły: Valeryia Dubrowskaya (Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej) i Julia Typa (Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Wyróżnione zostały prace Magdaleny Krzymowskiej (Zespół Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim), Patrycji Dadacz (Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej) oraz Aleksandry Bujnik
(II Liceum Ogólnokształcące im. E. Plater w Białej Podlaskiej).

Galerię prac można obejrzeć w naszej czytelni. Zwycięzcom gratulujemy, a zainteresowanych zapraszamy za rok.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.