Byliśmy na Forum Pedagogów i Psychologów

Odpowiadając na zaproszenie dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej Pani Justyny Prokockiej-Kasjaniuk uczestniczyliśmy 22 października 2019 r. w Forum Pedagogów i Psychologów, które odbywało się w Zespole Szkół Ogólnoksztalcących nr 2 w Białej Podlaskiej. Tematem przewodnim spotkania były Kompetencje emocjonalno-społeczne uczniów.

Mieliśmy możliwość zaprezentowania i wypożyczenia obecnym nauczycielom naszych zbiorów o tej tematyce. Ich różnorodność spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ponadto przygotowaliśmy również bibliografię tematyczną, która zostanie przesłana nauczycielom drogą e-mailową.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3

Internetowy Konkurs Matematyczny "2+1"

2+1

Konkursu na prezentację multimedialną ... Moniuszko

konkursu na prezentację multimedialną „Znam, wiem, lubię … Stanisław Moniuszko”

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.