Podlaskie Spotkania Literackie w Bibliotece Pedagogicznej

PDF Drukuj Email
370 odslon

W dniach 21-26 października 2019 r. odbyły się Podlaskie Spotkania Literackie. Wydarzenia związane z XXXV edycją Spotkań miały miejsce również w naszej bibliotece.

 

22 października Magdalena Wójcik promowała swój debiutancki tomik poezji „Sfumato“ oraz można było obejrzeć film „Taki właśnie jest mój raj. Portret Marka Jędrycha“, dokument o bialskim malarzu. Tego wieczoru była również możliwość porozmawiania z członkami Bialskiego Klubu Literackiego „Maksyma“ o tym, co może zrobić nauczyciel, żeby nie zniechęcić ucznia do czytania poezji. 26 października młodzież miała okazję porozmawiać z organizatorami o tworzeniu i jego granicach, odbył się też pokaz wideoklipów polskich zespołów.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu.

foto1
foto1 foto1
foto2
foto2 foto2
foto3
foto3 foto3
foto4
foto4 foto4
foto5
foto5 foto5
foto6
foto6 foto6
foto7
foto7 foto7
foto8
foto8 foto8

 
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.