Internetowy konkurs matematyczny 2+1

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej w związku z ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2019 Rokiem Matematyki organizuje Internetowy konkurs matematyczny „2+1”.

Konkurs rozpoczyna się 4 listopada 2019 r. i jest adresowany do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego.
Jego celem jest popularyzacja wiedzy matematycznej, uhonorowanie matematyków i ich osiągnięć, a także docenienie znaczenia tej dziedziny nauki w rozwoju społeczeństw.

Regulamin konkursu oraz link do formularza konkursowego dostępny jest na stronie internetowej organizatora www.bialabp.edu.pl.  Konkurs będzie trwał do 22 listopada 2019 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących sprawdzić stan swojej wiedzy.

Regulamin internetowego konkursu matematycznego  „2+1”

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w konkursie

Internetowy Konkurs Matematyczny "2+1"

2+1

Konkursu na prezentację multimedialną ... Moniuszko

konkursu na prezentację multimedialną „Znam, wiem, lubię … Stanisław Moniuszko”

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.