Rozstrzygnięcie internetowego konkursu matematycznego pod hasłem 2+1

W dniu 28 listopada 2019 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyło się rozstrzygnięcie internetowego konkursu matematycznego pod hasłem 2+1 zorganizowanego w związku z ustanowieniem roku 2019 Rokiem Matematyki.

Konkurs trwał od 4 listopada  do 22 listopada i był adresowany do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się podstawową wiedzą matematyczną. Spośród wszystkich prawidłowo wypełnionych formularzy konkursowych drogą losową wyłoniono trzy osoby nagrodzone. Nagrody książkowe otrzymały następujące osoby: Pani Julia  Miechowicz, Pani Kinga Niczyporuk,  Pani Alicja Rafalska. Laureatom gratulujemy, uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

No images

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.