Rozstrzygnięcie internetowego konkursu matematycznego pod hasłem 2+1

PDF Drukuj Email
700 odslon

W dniu 28 listopada 2019 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyło się rozstrzygnięcie internetowego konkursu matematycznego pod hasłem 2+1 zorganizowanego w związku z ustanowieniem roku 2019 Rokiem Matematyki.

Konkurs trwał od 4 listopada  do 22 listopada i był adresowany do wszystkich pełnoletnich mieszkańców Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się podstawową wiedzą matematyczną. Spośród wszystkich prawidłowo wypełnionych formularzy konkursowych drogą losową wyłoniono trzy osoby nagrodzone. Nagrody książkowe otrzymały następujące osoby: Pani Julia  Miechowicz, Pani Kinga Niczyporuk,  Pani Alicja Rafalska. Laureatom gratulujemy, uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

 

 
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.