Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej

W tym roku po raz dziesiąty odbyły się Mikołajki w naszej bibliotece. Tym razem do udziału zaprosiliśmy dzieci z klasy II a Szkoły Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej.

Uczniowie musieli rozwiązać kilka zadań, aby dowiedzieć się, gdzie Mikołaj ukrył dla nich prezenty. Zwiedzili przy tym Fabrykę Pierników, w której każdy wykonał świąteczny przysmak. Najważniejszymi punktami były Tajna Pracownia Mikołaja i Sortownia Prezentów, w których uczniowie poznali w jaki sposób rozdzielane są prezenty dla wszystkich dzieci.

Po wysłuchaniu historii Święta przez cały rok. Listy od..., uczestnicy zabawy pisali listy do innych dzieci. Na zakończenie wykonali pamiątkowe zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy za wspólna zabawę.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8
foto9 foto9
foto10 foto10
foto11 foto11
foto12 foto12
foto13 foto13
foto14 foto14
foto15 foto15

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.