Konkurs na prezentację multimedialną pod hasłem „Znam, wiem, lubię …Stanisław Moniuszko” rozstrzygnięty!

W dniu 19 grudnia 2019 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na prezentację multimedialną  o Stanisławie Moniuszce przeznaczonego dla uczniów klas VI-VII szkół podstawowych z terenu miasta Biała Podlaska oraz powiatu bialskiego.

Celem   konkursu   była  zachęcenie  uczniów  do  czynnego  zapoznania  się  z  sylwetką,  życiem
i twórczością Stanisława Moniuszki, rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną, kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji, wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji z poszanowaniem praw autorskich oraz umocnienie współpracy Biblioteki Pedagogicznej ze szkołami. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prezentacji multimedialnej poświęconej jednemu z najważniejszych polskich kompozytorów XIX wieku.

LAUREACI  KONKURSU:

I miejsce:

Miłosz Chwedoruk kl. 7 a ze Szkoły Podstawowej  nr 4 w Białej Podlaskiej

II miejsce:

Marcin Wrotkowski kl. 6 e ze Szkoły Podstawowej  nr 9 w Białej Podlaskiej

III miejsce:

Oliwia Brzezińska kl. 7 e ze Szkoły Podstawowej  nr 9 w Białej Podlaskiej

Wyróżnienia:

1. Joanna Maruszak kl. 7 b ze Szkoły Podstawowej  nr 9 w Białej Podlaskiej
2. Alicja Zuzanna Piaszczyk kl. 7 c ze Szkoły Podstawowej  nr 9 w Białej Podlaskiej
3. Karolina Piotrowska kl. 6 b ze Szkoły Podstawowej  nr 9 w Białej Podlaskiej

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8
foto9 foto9
foto10 foto10
foto11 foto11
foto12 foto12
foto13 foto13

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

No images

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.