"Opowiedz mi bajkę" - I Regionalny Konkurs Teatralny

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej wraz z Filiami w Parczewie i Łukowie  zaprasza uczniów klas III-V szkół podstawowych oraz ich nauczycieli do udziału w Konkursie Teatralnym „Opowiedz mi bajkę”.

Zgłoszenia należy nadsyłać  do 16 marca 2020 r. na adres  właściwej biblioteki (Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej, ul. Kolejowa 8, 21-500 Biała Podlaska; Filia BP w Łukowie – ul. Kryńskiego 12, 21-400 Łuków; Filia BP w Parczewie – ul. Szpitalna 1c, 21-200 Parczew) lub w formie zeskanowanej na adres mailowy: Biała Podlaska  -   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Łuków – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Parczew – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Konkurs  będzie dwuetapowy: I etap (powiatowy) odbędzie się w poszczególnych placówkach do 20 marca 2020r. , II etap (regionalny)  wraz z rozstrzygnięciem odbędzie się 31 marca 2020 r. o godz. 11.00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej.
Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są w regulaminie. Zapraszamy!

I Regionalny konkurs teatralny

KONKURS TEATRALNY

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.