Zapraszamy na wystawy – II semestr roku szkolnego 2019/2020

W II semestrze roku szkolnego 2019/2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej zaprasza do zwiedzania wystaw:

Rok Bitwy Warszawskiej i Poezja Danuty Wawiłow i Natalii Usenko dla dzieci

W związku z setną rocznicą Bitwy Warszawskiej zapraszamy do zwiedzenia wystawy przybliżającej wydarzenia z 1920 r.

„W jedności siła” to ekspozycja przybliżająca drogę Polaków do niepodległości  oraz historię walk z wojskami bolszewickimi maszerującymi na Zachód Europy.

Czarna krowa, Rupaki, Urodzinki, Moja siostra królewna, Słoneczko…

To zabawne, pełne humoru wiersze dla dzieci dwóch poetek – mamy i córki, które poznacie  oglądając wystawę w holu głównym Biblioteki.

Danuta Wawiłow  - Natalia Usenko, która z nich to mama, a która – córka? Po odpowiedź zapraszamy do Biblioteki.

Indywidualne zwiedzanie wystaw codziennie w godzinach pracy biblioteki:

poniedziałek- piątek  800 - 1800, sobota 900-1500.

Zwiedzanie w grupach zorganizowanych połączone z zajęciami, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.