Wirtualny Tydzień Bibliotek 2020 – bank pomysłów „Zasmakuj w bibliotece”

Zapraszamy biblioteki szkolne do dzielenia się swoimi pomysłami o tym, jakie wirtualne działania organizujecie czy proponujecie w swoich bibliotekach i szkołach na Ogólnopolski Tydzień Bibliotek
(8-15 maja 2020 r.).
W tym roku obchodzimy go pod hasłem Zasmakuj w bibliotece.

Zbieramy przeróżne pomysły, które później zamieścimy na wirualnej tablicy – Padlecie.

Mogą to być np. linki do waszych działań, quizy, zabawy, filmiki, rebusy, informacje w Word czy PDF .

Może powstać dzięki temu piękna i wartościowa wirtualna tablica, która będzie służyć nam także w przyszłości.

Wysyłajcie swoje pomysły  w terminie 04-18.05.2020 r.na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wszystkie pomysły będą smaczne.

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.