Tydzień Bibliotek 2020 z IBUKIEM Librą

PDF Drukuj Email
195 odslon

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Wydawnictwo Naukowe PWN opublikowało darmowy przewodnik pt. IBUK Libra. E-czytelnia krok po kroku. Jest to aktualna i przejrzysta instrukcja pokazująca wszystkie funkcje, które oferuje pierwsza w Polsce czytelnia e-booków. Dodatkowo na facebook’u pokazujemy w jaki sposób zacząć przygodę z tą platformą.

Instrukcja prezentuje krok po kroku, w jaki sposób można znaleźć interesujący e-book, jak dodać go do indywidualnej półki myIBUK, gdzie znajdują się dodatkowe publikacje, takie jak „Książka miesiąca” czy tak zwane darmowe książki oraz jak używać zaawansowanych narzędzi pracy z tekstem, w tym: cytowania, robienia notatek, korzystania ze słownika pojęć, czy tworzenia projektów pod pracę dyplomową lub artykuł naukowy.

Dodatkowo w Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek, czyli od 8 do 15 maja zapraszamy do śledzenia profilu facebook naszej biblioteki, gdzie będziemy udostępniać informacje niezbędne do rozpoczęcia przygody z e-czytelnią IBUK Libra. Będzie to cykl postów pt. „Czy wiesz, że…”.

Przewodnik można pobrać TUTAJ

Filmy instruktażowe

Aby uzyskać dostęp do zasobów IBUKA Libry, prosimy skontaktować się z nami - tel. 508 481 577

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

 
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.