Prezentacja książek od Wydawnictwa Literatura dla czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym założycielka i redaktor naczelna Wydawnictwa Literatura, Wiesława Jędrzejczyk, prezentuje wartościowe książki dla dzieci i młodzieży.

Film został stworzony z myślą o rodzicach, bibliotekarzach i nauczycielach poszukujących podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy wyborze książek. Pani Wiesława Jędrzejczyk wskazuje pozycje, które promują właściwe wzorce zachowań, a przy tym są atrakcyjne dla młodego odbiorcy. Jej rekomendacje z pewnością przydadzą się rodzicom podczas poszukiwania lektur dla dzieci, a także stanowić będą fachową pomoc przy zakupie nowości do bibliotek szkolnych oraz wyborze nagród dla uczniów.

Dziękujemy Wydawnictwu Literatura za nagranie i udostępnienie filmu.

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.