Rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci Moc zwierzaków!

W  ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiegał pod hasłem  „Cała Polska czyta o zwierzętach”! zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla 5- i 6-latków. Prace, które otrzymaliśmy udowodniły, że wyobraźnia dzieci ma wielką moc.

Miło nam poinformować, że Laureatami konkursu zostali:
Grzegorz Kizeweter  ( I miejsce),
Paweł Radkiewicz ( II miejsce),
Gabriela Caruk ( III miejsce).

Wyróżnienia otrzymują : Gustaw Chmielowski, Jakub Kamiński, Maria Olichwierowicz.

Serdecznie gratulujemy !

quizy online

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.