Urodziny Kubusia Puchatka

Urodziny Kubusia Puchatka  na stałe wpisały się w kalendarz imprez  organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej. W dniach 23 i 24 października 2012 roku w naszej placówce świętowaliśmy już 86 urodziny najpopularniejszego misia na świece.

W tym roku na zaszczyciły nas swoją obecnością sześciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 6 w Białej Podlaskiej oraz dzieci z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Grabanowie. Dla uczestników zabawy przygotowałyśmy szereg atrakcji. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem odgadywały zagadki związane z postaciami występującymi w książkach Alana Aleksandra Milne. Później dzieci wysłuchały ciekawej historii opowiadającej o urodzinowych perypetiach Misia o Bardzo Małym Rozumku zamieszczonej w książce pt. „Kubusiowe urodzinki”. Nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat”. Uroczystości urodzinowe obejmowały również: zabawę w Małe Co nieco czyli lizanie miodu z talerzyka, wyścigi tygrysów, rzuty orzechami do celu w ogrodzie Królika, taniec z balonikiem. Największą radość sprawiło dopinanie ogonka Kłapouchemu oraz otrzymane upominki. Zabawa była jak z bajki… i dlatego dzieci z żalem żegnały Kubusia Puchatka.

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.