Zapraszamy na spotkanie zespołu samokształceniowego nauczycieli bibliotekarzy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie zespołu samokształceniowego nauczycieli bibliotekarzy w dniu 14 listopada 2012 r. o godz. 930

Przewidywany porządek spotkania:

Opracowanie dokumentów filmowych

Prowadzi Marzanna Kurowska kierownik Wydziału Zbiorów Audiowizualnych

Biblioteka szkolna miejscem gromadzenia regionaliów

Prowadzi  Mirosław Barczyński kierownik Oddziału Martyrologiczno - Historycznego Muzeum Południowego Podlasia

Szkolenie organizowane jest nieodpłatnie.

Uczestnicy spotkania otrzymają potwierdzenia udziału.

Proszę o potwierdzenie telefoniczne lub pisemne udziału w szkoleniu.

Kontakt:  Anna Denkiewicz

tel. 83 343 32 37, w.27

tel./fax  83 342 06 16

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.