Spotkanie w Przedszkolu nr 6

PDF Drukuj Email
3587 odslon

W związku z Rokiem Janusza Korczaka pracownicy Biblioteki Pedagogicznej uczestniczyli w dniu 11 grudnia 2012 r. w spotkaniu z rodzicami i nauczycielami w Przedszkolu Samorządowym nr 6 w Białej Podlaskiej.

Tematem spotkania była prelekcja „Korczakowska wizja dzieciństwa”. Staraliśmy się przybliżyć zebranym idee wychowawcze oraz prawa dziecka Janusza Korczaka. Korczakowski system wychowawczy omawialiśmy w odniesieniu do współczesnej szkoły, odpowiadając na pytanie: „Co Korczak doradziłby dzisiaj polskiej szkole?”. Zachęcając do korzystania ze zbiorów Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej prezentowaliśmy ciekawe tytuły książek oraz filmów, które dostępne były na wystawce w przedszkolu. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie, zaś wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu.

foto1
foto1 foto1
foto2
foto2 foto2
foto3
foto3 foto3
foto4
foto4 foto4

 
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.