Święty Mikołaj czyta dzieciom

20 grudnia 2012 r. gościem w naszej bibliotece był Święty Mikołaj, który przy choince czytał dzieciom ze Świetlicy Środowiskowej Perspektywa opowiadania bożonarodzeniowe. Spotkanie odbywało się tuż przed świętami, więc ciepły świąteczny nastrój sprawił, że było miło i przyjemnie. Wspólna zabawa z Mikołajem, a na koniec upragnione prezenty były dopełnieniem pobytu dzieci i młodzieży w naszej bibliotece.

Prezenty i poczęstunek dzieciom mogliśmy przygotować dzięki sponsorom:

Helena Wasilewska – Prezes Banku Spółdzielczego w Białej Podlaskiej
Eugeniusz Mazur
- Prezes Zarządu PSS „Społem” w Białej Podlaskiej
Krzysztof Łojewski – Prezes Zakładów Mięsnych Gramar we Włodawie.

Wszystkim sponsorom naszej akcji składamy serdeczne podziękowania.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.