Rok Janusza Korczaka
Spotkanie w Przedszkolu nr 6 w Białej Podlaskiej PDF Drukuj Email

W związku z Rokiem Janusza Korczaka pracownicy Biblioteki Pedagogicznej uczestniczyli w dniu 11 grudnia 2012 r. w spotkaniu z rodzicami i nauczycielami w Przedszkolu Samorządowym nr 6 w Białej Podlaskiej.

Więcej…
 
Korczak w Szkole Podstawowej w Komarnie Kolonii PDF Drukuj Email

Na zaproszenie Dyrektora, Grona Pedagogicznego oraz Uczniów Szkoły Podstawowej w Komarnie Kolonii pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej uczestniczyli w dniu 7 grudnia 2012 r. w uroczystości środowiskowej „Prawa dziecka według Janusza Korczaka”.

Więcej…
 
Wsparcie dzieci z grup ryzyka PDF Drukuj Email

28 listopada 2012 r. w sali LSCDN odbyło się konwersatorium „Wsparcie dzieci z grup ryzyka”, którego organizatorami była Biblioteka Pedagogiczna oraz Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna. Zorganizowane przez obie placówki spotkanie kończy całoroczny projekt edukacyjny „Korczakowska wizja dzieciństwa” realizowany przez bibliotekę w 2012 r.

Więcej…
 
Kilka słów o konferencji "Dziecko jako wartość współczesnej pedagogiki"… PDF Drukuj Email

W ramach całorocznego projektu KORCZAKOWSKA WIZJA DZIECIŃSTWA pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Prezydenta Miasta Biała Podlaska w dniu 25 września 2012 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja "Dziecko jako wartość współczesnej pedagogiki ".

Szczególnym wyróżnieniem dla nas jest list gratulacyjny Pana Krzysztofa Hetmana Marszałka Województwa Lubelskiego.

Więcej…
 
Rajd rowerowy "Szlakiem miejsc pamięci i niepamięci" PDF Drukuj Email

W dniu 29 kwietnia 2012 r. wspólnie z nauczycielami i mieszkańcami powiatu bialskiego poznawaliśmy m.in. losy ludności żydowskiej w okresie II wojny światowej.
Była to pierwsza część rajdu rowerowego, wpisana w realizowany przez naszą bibliotekę projekt "Korczakowska wizja dzieciństwa".

Więcej o rajdzie

 


Strona 1 z 2
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.