Kilka słów o konferencji "Dziecko jako wartość współczesnej pedagogiki"…

W ramach całorocznego projektu KORCZAKOWSKA WIZJA DZIECIŃSTWA pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Prezydenta Miasta Biała Podlaska w dniu 25 września 2012 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja "Dziecko jako wartość współczesnej pedagogiki ".

Szczególnym wyróżnieniem dla nas jest list gratulacyjny Pana Krzysztofa Hetmana Marszałka Województwa Lubelskiego. W konferencji uczestniczyło 57 osób, m.in.: nauczyciele przedszkoli, szkół i innych placówek oraz zaproszeni goście. Na konferencję przybyła Anna Żytkowska Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Biała Podlaska i Agnieszka Olszewska przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Konferencję rozpoczęła Bogusława Misiejuk dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej, która powitała zaproszonych gości oraz uczestników spotkania. Prowadząca Aleksandra Wegiera kierownik Wydziału Udostępniania Zbiorów zapoznała z programem spotkania. Wykłady dr Renaty Matysiuk i dr Sergiya Nikitina pracowników naukowych Uniwersytetu Humanistyczno- Przyrodniczego w Siedlcach wzbogaciły wiedzę oraz zainspirowały uczestników konferencji do nowych działań w praktyce pedagogicznej.

Serdecznie dziękujemy wykładowcom za zaangażowanie w organizację konferencji oraz wszystkim uczestnikom spotkania za liczne przybycie i zainteresowanie naszymi inicjatywami.

W organizacji konferencji pomogli: Prezydent Miasta Biała Podlaska, P.H.U.P. „Partner” Jadwiga Turuta, Zakłady Mięsne „Feliks”, PSS „Społem” w Białej Podlaskiej, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział Biała Podlaska, którym serdecznie dziękujemy.

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.