Spotkanie w Przedszkolu nr 6 w Białej Podlaskiej

W związku z Rokiem Janusza Korczaka pracownicy Biblioteki Pedagogicznej uczestniczyli w dniu 11 grudnia 2012 r. w spotkaniu z rodzicami i nauczycielami w Przedszkolu Samorządowym nr 6 w Białej Podlaskiej.

Tematem spotkania była prelekcja „Korczakowska wizja dzieciństwa”. Staraliśmy się przybliżyć zebranym idee wychowawcze oraz prawa dziecka Janusza Korczaka. Korczakowski system wychowawczy omawialiśmy w odniesieniu do współczesnej szkoły, odpowiadając na pytanie: „Co Korczak doradziłby dzisiaj polskiej szkole?”. Zachęcając do korzystania ze zbiorów Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej prezentowaliśmy ciekawe tytuły książek oraz filmów, które dostępne były na wystawce w przedszkolu. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie, zaś wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu.

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

No images

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.