Spotkanie autorskie z Izabelą Kłusek

2066 odslon

24.10.2013 r. o godz. 1430 w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej przy ulicy Kolejowej 8 w ramach XXIX Podlaskich Spotkań Literackich odbędzie się spotkanie autorskie z Izabelą Kłusek, która z obserwacji życia pisze humorystyczne wiersze, które przeznaczone są dla dorosłych obdarzonych poczuciem humoru.

Pisze także wierszyki i bajeczki dla dzieci. Pierwsze rymowanki ukazały się trzy lata temu na łamach regionalnego czasopisma „Słowo Podlasia”. Dzięki temu, że spotkały się one z dobrym odbiorem zmotywowały Panią Izę do dalszego tworzenia nowych wierszy. W 2013 r. wydała „Takie tam do śmiechu wierszyki satyryczne”. Brała udział w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Promocji Sztuki „łyżka mleka” w Kaliszu. Dzieci zasiadające w jury oceniały 987, z których zostało wyróżnionych dziewięć wierszy w tym jeden wiersz pani Izy.
Podczas spotkania autorskiego z Panią Izabelą Kłusek gwarantujemy dobrą zabawę. Zapraszamy.

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.