Pokochaj poniedziałki : jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym?

Joanna Karpeta

Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Rok wydania: 2018

Sygnatura: 116485, 116486

Autorce w sposób niezwykle zrozumiały i zarazem interesujący udało się połączyć teorię z praktyką oraz fikcję literacką ze specjalistyczną wiedzą. Poznaj historie ludzi takich jak ty: aktywnych zawodowo, będących w (szczęśliwych bądź nie) związkach, mających dzieci i bezdzietnych, lepiej lub gorzej sytuowanych, mających marzenia i ambicje, problemy i rozterki, różne potrzeby i oczekiwania. Dowiedz się, na przykładzie losów pielęgniarki, handlowca, menedżera, nauczycielki, urzędnika i przedsiębiorcy, na czym polega wypalenie zawodowe i jak mu przeciwdziałać, jakie ćwiczenia wykonywać oraz jak postępować w sytuacjach kryzysowych. Skorzystaj z tej skarbnicy wiedzy, rad i wskazówek, aby praca nigdy nie stała się dla ciebie jedynie źródłem frustracji.

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.