Montessori dla każdego : samodzielnie odkryj świat

Małgorzata Ceremuga

Znak Emotikon - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak

Rok wydania:  2018

Sygnatura: 116688

Czy wiecie, co łączy Jackie Kennedy, założycieli Google'a, Beyonce oraz księcia Williama? Fakt, że zostali wychowani zgodnie z metodą Montessori. A to dało im radość odkrywania świata, kreatywność i nieszablonowe myślenie. Metoda Montessori pozwala skutecznie i całościowo rozwinąć potencjał dziecka. Dzięki niej dzieci rozbudzą swoją ciekawość i koncentrację. Nauczą się samodzielności, odpowiedzialności, empatii oraz współpracy w grupie. Dodatkowo, będą miały większą szansę na sukces i może kiedyś dołączą do licznego grona ludzi, którym metoda Montessori pozwoliła w pełni rozwinąć swoje możliwości. "Montessori dla każdego" to zestaw ćwiczeń dla dzieci w wieku 3-7 (młodsze mogą rozwiązywać zadania z rodzicami, a starsze - samodzielnie). W Montessori dla każdego znajdziecie: zadania polegające na obserwacji świata przyrody, ćwiczenia sprzyjające całościowemu rozwojowi dziecka: koordynacja oko-ręka, koncentracja uwagi, rozwiązywanie problemów, empatia oraz współpraca w grupie, wskazówki dla rodziców i podstawowe pojęcia pedagogiki Montessori.

I Regionalny konkurs teatralny

KONKURS TEATRALNY

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.