I ty możesz zmienić świat : 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach

Media Rodzina

Rok wydania:  copyright 2019

Sygnatura: 118818, Czytelnia 118617

Rodzice i nauczyciele często stawiają dzieciom za wzór osoby, które dokonały czegoś wielkiego. Ale czasem trudno jest wzorować się na kimś, kto jest tyle starszy! Książka przedstawia historie 42 bohaterów, którzy jeszcze będąc dziećmi sprawili, że świat stał się lepszy. Niektórzy mieli bezpieczne domy i szczęśliwe rodziny, inni żyli w trudnych warunkach - w ubóstwie, podczas wojny, lub byli ciężko chorzy. Wśród opisanych dzieci znajdziemy m.in. Anne Frank, Jana Melę czy Malalę Yousafzai. Wszyscy pokazali, że mimo przeciwności warto walczyć o swoje prawa i pomagać innym. Dzięki tym historiom młodzi czytelnicy mogą poczuć, jak wielką dysponują mocą i nabrać odwagi, by ulepszać codzienność, walczyć o sprawiedliwość, inspirować do działania, po prostu ratować świat!

I Regionalny konkurs teatralny

KONKURS TEATRALNY

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Konkursy przedmiotowe 2019/2020

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.