Wakacyjna Galeria Nauczycieli zaprasza

Wakacyjna Galeria Nauczycieli w Bibliotece Pedagogicznej zaprasza do obejrzenia wystawy prac pani Doroty Kulickiej pt. "W drodze..."

Pani Dorota jest pedagogiem szkolnym w Zespole Szkół w Łomazach. Prezentowane w bibliotece obrazy stanowią część pracy dyplomowej, którą autorka obroniła w czerwcu 2012 r. w Zakładzie Rysunku i Malarstwa UMCS. Jak mówi autorka prac: "Inspirację do powstania serii pejzaży stanowiła droga. Każda z prac to ślad miejsca widzianego przez kilka chwil. Nie jest to obraz realny ale obraz przetworzony przez nastrój, emocje, zaciekawienie lub znudzenie powtarzalnością. Wszystkie przedstawione miejsca tworzą "Moją drogę". Poza malarstwem akrylowym Pani Dorota prezentuje na wystawie ciekawe techniki graficzne, takie jak: linoryt, akwaforta, akwatinta czy sucha igła.

Serdecznie zapraszamy do Galerii czynnej do 15 września 2012 r.  od poniedziałku do piątku  w
godzinach  900 – 1500.
Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej
ul. Kolejowa 8
Wstęp wolny!

Przedsmakiem tej wystawy są prezentowane obrazy...

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.